Son günlerde öğretmenlere maaş ödemesi yapılmadığı için gündeme gelen Doğa Koleji, satıştan sonra geciken ödemelerin yapılacağını duyurdu.

Öğretmenlere maaş ödemediği için gündeme gelen Doğa Koleji, okulların satış süreci ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada alıcı kurum ile görüşmelerin halen devam edildiği belirtildi.

Doğa Koleji’nden yapılan yazılı açıklamada, öğrencilerin, velilerin ve çalışanların gösterdiği destek, anlayış ve dayanışmaya teşekkür edilerek, “Alıcı kurumla görüşmeler halen devam etmektedir. Takdir edersiniz ki yapımızın büyüklüğü, devir görüşmelerine ilişkin süreci uzatmıştır.

Devrin gerçekleşmesiyle birlikte, öncelikle çalışanlarımızın geciken ödemeleri yapılacaktır. Okullarımızdaki eğitim ve öğretim faaliyetleri kesintisiz olarak devam etmektedir” denildi. Maaş ödemesi yapılmayan öğretmenlerin kurumda başlattıkları boykot devam ediyor. Öte yandan okulda eğitim aksadığı için veliler de bugün İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde bir basın açıklaması yapacak.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here