Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından gözler son oynanan Beşiktaş derbisine çevrildi.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın testlerinin negatif çıktığı bilgisine ulaşıldı. Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, takımda bir belirti görülmemesine rağmen test yaptıracaklarını açıkladı.

Dünyaya yayılan koronavirüs salgınının testinin pozitif çıktığını kendisine ait sosyal medya hesabı Twitter’dan duyurulan teknik adam; “Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere” ifadelerini kullandı.

Sağlık konusunda her zaman titiz ve hassas davranan Fatih Terim’in isteği ile Perşembe günü takımın tamamı, teknik heyet ve staff ekibine test yapılmıştı. Yalnızca hafif bir öksürük şikayeti bulunan Fatih Terim, testin pozitif çıkması üzerine dün akşam hemen özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Terim´in kızı Buse, babasının sağlık durumuyla ilgili de bir paylaşım yaptı. Buse, “Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında. Kronik bir rahatsızlığının olmaması ve sigara içmemesi bu süreçte bir avantaj. Bunun dışında bekleyeceğiz. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü bir şekilde çıkacak” dedi.

 

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here