Warner Bros. başrollerinde Keanu Reeves’in oynadığı Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin aynı gün, yani 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona gireceğini açıkladı.

Warner Bros. dün akşam heyecanla beklenen yapımları Matrix 4, Flash ve Mortal Kombat’ın vizyon tarihlerini duyurdu. Fakat stüdyonun zaman çizelgesindeki bir tarih, tüm zamanların en büyük aksiyon serilerinden ikisinin kapışmasına sahne olacak: Matrix 4 ve John Wick 4.

Warner Bros. başrollerinde Hollywood’un en sevilen aktörlerinden Keanu Reeves’i izleyeceğimiz Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona gireceğini duyurdu. İki filmin gişede nasıl bir performans göstereceğini veya kimin bu mücadeleden galip ayrılacağını söylemek için henüz çok erken ancak kesin olan bir şey var ki o da, bu rekabetten Reeves’in kazançlı çıkacağını.

Matrix efsanesinin yıldızları Reeves ve Carrie-Anne Moss, serinin dördüncü halkasında sırasıyla Neo ve Trinity rollerine geri dönecekler. Aquaman’in yıldızlarından Yahya Abdul-Mateen II ve efsane dizi How I Met Your Mother ile gönüllerde taht kuran Neil Patrick Harris ve Netflix’in sevilen dizisi Minhunter’dan tanıdığımız Jonathan Groff, Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden.

 

 
BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here